PHP Developer

    0 190

    2041973

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 19:53:22

    • Programátor
    • Softvérový inžinier
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Si talentovaný, usilovný a už máš niečo za sebou?
    Ovládaš lepšie programovací jazyk ako materinský? Potom si náš človek!

    Koho hľadáme
    Skúseného a zanieteného PHP developera na vývoj väčších IT projektov.

    Na čom môžeš pracovať
    Okrem práce na projektoch pre klientov pracujeme na rozvoji našich vlastných produktov.
    – enterprise CMS systém
    – enterprise ecommerce riešenie s podporou medzinárodného predaja
    – interné systémy a systémy na podporu výroby
    – cloud pbx riešenie s využitím VOIP technológií
    – rezervačné systémy (napr. aj pre letenky http://www.gotravel.sk)

    Čo sa ti na nás bude páčiť
    – Ak chceš niečo rozvíjať, ísť dopredu a zlepšovať sa, si na správnom mieste. V Adbee nájdeš podporu ľudí, ktorí pracujú na tom, aby sa mali lepšie. Každým projektom posúvame hranice svojich možností stále ďalej. Čo sme pred pol rokom nevedeli, sa teraz s nadšením učíme a ide nám to.
    – Ak budeš mať pocit, že ti HW nestíha, daj vedieť, upgradneme. Počítače sú náš hlavný pracovný nástroj, šetriť sa na nich neoplatí.
    – Nedržíme sa technológií a rozhodnutí len preto, že sme sa tak raz rozhodli. Ak sme presvedčení, že existuje lepšie riešenie, radi staré opustíme. Preto si po zlých skúsenostiach vyvíjame aj interný systém, na ktorý sa nás všetci pýtajú, lebo sa im veľmi páči. Aj nám sa páči. PS: Už ho veselo používame, ale rozvíjame ho ďalej.
    – Vlastných služieb máme rozpracovaných viacero a budeme radi, ak nám s nimi pomôžeš.

    Viac info nájdeš tu https://inhiro.com/job/id/2598

    Požiadavky na uchádzača

    Must have
    Toto je minimum, ktoré vyžadujeme na túto pozíciu:
    – Vieš programovať v PHP. Na pohovore sa ťa budeme pýtať na to, čo si už robil a ako si to vyriešil.
    – Rád programuješ, zvykneš programovať aj vo voľnom čase.
    – Rád sa učíš nové veci a to, čo nevieš považuješ za novú výzvu.
    – Vieš plynule čítať po anglicky, t.j. vieš si naštudovať dokumentáciu.

    Nice to have
    Ak niečo z toho vieš/spĺňaš, je to plus. Ak nie, kľudne sa toto môžeš naučiť “za pochodu” u nás.
    – Vieš nám ukázať svoje vlastné projekty.
    – Máš prax minimálne 2 roky.

    Money, Money, Money
    Na odmene sa dohodneme. Vieme si predstaviť zobrať do tímu niekoho skúsenejšieho s víziou stať sa leadrom tímu – aj niekoho bez väčších pracovných skúseností, ale s vlastným portfóliom (aj hobby projektov).

    Čo robíme, keď práve nerobíme?
    Väčšinou robíme, ale keď nerobíme, tak:
    – Grilujeme.
    – Oslavujeme. Minimálne každé 2 mesiace je firemná párty. Niekedy vo firme, niekedy mimo firmy.
    – Koštujeme dobroty na firemných raňajkách – účasť býva silná aj vďaka torte z tresky viď. náš FB.
    – Saunujeme a športujeme, naša garáž je plná bicyklov a cvičíme crossfit na záhrade.

    Ok, táto ponuka ma zaujala. Čo teraz?
    Pošli nám toto:
    – Na čom si pracoval a kam si to posunul. Web, appku alebo iný projekt. Výsledok nemusí byť ohurujúci. Pokojne spomeň veci, ktoré si nedokončil alebo ich okrem teba (ešte) nikto neuzrel. Nás zaujíma, prečo si sa do projektu pustil, čo si sa pri tom naučil a čo ťa na tom bavilo.
    – Napíš nám, ktoré jazyky a technológie si používal a ako.
    – Napíš nám aj o takých skills, ktoré nevyžadujeme, ale myslíš si, že ťa odlíšia od ostatných (môžu byť aj “netechnické”).

    Ak nás tvoj email zaujme, pozveme ťa na pohovor. Pohovor bude trvať cca. pol hodinu.

    Komu to poslať?
    Napíš na be@adbee.sk (v emaile mi pokojne tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať).

    Adbee má silný team developerov.

    Adbee je kreatívnou centrálou mnohých naslovovzatých odborníkov v oblasti reklamy, marketingu, grafického dizajnu a webových technológií. Spájame marketingový support so silným teamom back-end programátorov, vývojárov mobilných aplikácií a technologických geekov.
    Pracujeme s najlepšími a pracujeme na svojom rozvoji. Práve teraz hľadáme back-end developerov, ktorí by sa podieľali na rozvoji našich vlastných softvérových produktov a technologických vychytávok. Možno si to práve ty.

    Koho v Adbee nájdeš
    Vo firme nás je 23 a stále rastieme. V developerskom teame, ktorého budeš súčasťou, nás je teraz 9. Kancelárie máme hneď pri Patrónskom pivovare (Bratislava) vo veľkom rodinnom dome. Záhradu s grilom máme, saunu máme, terasu máme, posilku máme.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Adbee digital s. r. o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – programátorrnrn
    • CSS – pokročilý