PHP developer – Shupito.com

    0 197

    2099396

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-29 15:37:10

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Shupito je online objednávkový systém pre reštaurácie. Umožňuje prijímať a manažovať online objednávky na donášku jedla. Máme desiatky klientov na Slovensku a v Českej republike, vrátane SushiTime či PizzaMizza.

    Hľadáme programátora so skúsenosťami tak s front-endom ako aj back-endom. Náplňou práce bude podpora existujúcich klientov a vývoj systému.

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme kolegu schopného riešiť problémy, spolupracovať v tíme a aktívne sa podieľať na zvyšovaní kvality produktov a služieb.

    Požadujeme:

    – predchádzajúce praktické skúsenosti s vývojom PHP aplikácií
    – znalosť PHP
    – znalosť Git
    – znalosť jQuery
    – precíznosť pri exekúcii (coding standards, dokumentácia)
    – zodpovednosť za kvalitu a výsledok
    – dodržiavanie termínov

    Oceníme znalosť:

    – OOP
    – Nette framework, La Ravel, Symfony
    – AngularJS
    – NoSQL databáz
    – Doctrine 2
    – AJAX
    – Unix based systémov (MacOS, Linux)

    Hľadáme ľudí, ktorých práca v oblasti online technológií baví a zaujíma.

    – Príspevky na školenia a samovzdelávanie
    – Flexibilný pracovný čas (5 dní v týždni nie je podmienkou)
    – Možnosť homeoffice či dokonca práce na diaľku

    Uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky oslovíme a pozveme na osobné stretnutie. Viac ako vaše CV nás zaujímajú vaše skúsenosti, vymenujte a stručne popíšte projekty, na ktorých ste pracovali.

    Kľudne si tykajme!

    Od roku 2005 tvoríme webové stránky a aplikácie, na ktoré sa dá pozerať a ktoré dobre fungujú.

    Máme radi nové technológie, funkčný dizajn a poctivú robotu. Hľadáme výzvy a zaujímavé projekty. Baví nás čo robíme, ale rovnako nás baví aj svet mimo počítača.

    Okrem klientských jobov sa venujeme aj vlastným projektom ako ham.sk, shupito.com a iným.

    K dnešnému dňu tvorí náš tím 12 šikovných ľudí.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Sven Creative, s.r.o.

    10

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • JavaScript – pokročilý