PHP Developer

    0 95

    1692168

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 13:07:34

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Hľadáme šikovných PHP developerov so skúsenosťami na reálnych projektoch. Potrebujeme do tímu ľudí, ktorí dokážu priniesť svoj pohľad pri riešení problémov, nie na programovanie nalinkovaných úloh. Od kandidáta očakávame vysoké nasadenie pri práci a vlastný názor pri diskusii o riešení problémov.

    Požiadavky na uchádzača

    Aké sú nutné podmienky pre kandidáta:
    – skúsenosti na reálnych projektoch (musíš zaslať svoje referencie – stačia tie, na ktoré si najviac hrdý, ideálne aj s popisom čo si na daných projektoch robil a ako)
    – dobrá znalosť OOP
    – dobrá znalosť relačných databáz
    – analytické myslenie
    – znalosť návrhových vzorov
    – skúsenosti s TDD a BDD
    – vypracovanie nami zadanej úlohy ktorú ti zašleme

    Čo ti určite môže pomôcť, ale nie je podmienkou:
    – skúsenosti s Nette
    – znalosť Ruby on Rails
    – znalosť Git-u
    – skúsenosti s NoSQL databázami (Redis, MongoDB)
    – skúsenosti s Facebook API
    – skúsenosti s NodeJS
    – práca s js frameworkami ako AngularJS alebo Backbone

    – seriózny a ľudský prístup
    – flexibilný pracovný čas
    – kreatívne pracovné prostredie
    – prácu v tíme medzi skúsenými developermi – určite sa veľa nových vecí naučíš
    – adekvátne finančné ohodnotenie

    Inovatívna spoločnosť zaoberajúca sa návrhom a vývojom internetových riešení a portálov. Použitie moderných a progresívnych technológií spoločne s profesionálnym prístupom nám umožňuje prinášať nové a zaujímavé riešenia pre našich klientov. Podporujeme tvorivé prostredie pre vznik nových myšlienok a ich uplatnenie i v komerčnej praxi.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    eFabrica, a. s.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • PHP – expert
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia MySQL – pokročilý