Pekár/-ka

    0 3

    3137404

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 06:21:54

    • Pekár

    • Poľnohospodárstvo a potravinárstvo

    Pre našu novú reštauráciuv NC AVION s vlastnou pekárenskou a cukrárskou výrobou hĺadáme zapálených nadšencov pečenia, ktorí milujú vôňu čerstvo upečeného chleba, bagiet či croissantov a iných výrobkov. Prac.doba krátky/ dlhý týždeň od 06:00-18:00.

    Požiadavky na uchádzača

    Láska k pečeniu, chuť učiť sa nové veci, samostatnosť, zmysel pre poriadok, dochvílnosť a flexibilita.

    Strava zdarma, pitný režim, jedinečná možnosť získania nových skúseností v pekárenskej oblasti, prémie každý mesiac na zaklade dobrého hospodárenia.

    Bližšie informacie budú poskytnute na osobnom pohovore po telefonickej dohode.

    Na slovenskom gastronomickom trhu sme od roku 2002 a do nášho portfólia patria úspešné značky FRESH, KOLIBA, Jedáleň VERT, utaliana, BURGER a VETERNÍK. Do našej gastronomickej rodiny pribudli aj reštaurácie STROODEL jedinečná spojím konceptom a polohou a reštaurácia LA STRADA, zameraná na poctivú taliansku kuchyňu. Radi by sme posilnili naše tímy práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta “ varíme ako doma „. Staňte sa jedným z nás.

    Možný dátum nástupu

    IHNEĎ

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Natacha Pacal

    50-99 zamestnancov

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.