Osobný šofér vo Viedni/ vodič limuzíny BMW,Mercedes

    0 17

    2625875

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-22 11:09:29

    • Asistent
    • Kuriér
    • Predavač
    • Vodič

    • Administratíva
    • Doprava, špedícia, logistika
    • Obchod

    Popis práce

    Hľadáš si zaujímavú prácu?
    Si dobrý, spoľahlivý a pozorný šofér?
    Aktívne ovládaš anglický (nemecký) jazyk? Máš rád atraktívne vozidlá a zvládneš jazdiť aj 12 hodín?

    Hľadáme kolegov do teamu na pozíciu – šofér prémiových limuzín značky BMW, Mercedes.
    Možnosť práce aj pre zodpovedného študenta VŠ.

    Hlavnou náplňou práce:
    Osobný šofér pre transfery prevažne v meste Viedeň a letiská – Viedeň, Bratislava, Budapešť, Praha. Prevádzka 24/7. Striedanie vopred plánovaných smien.

    Požiadavky na uchádzača

    Vodičský preukaz skupiny B
    Minimálne 5 rokov aktívny vodič – podmienkou
    Skúsenosť s jazdou podľa navigácie – podmienkou
    KOMUNIKATÍVNA ZNALOSŤ ANGLIČTINY alebo NEMČINY – PODMIENKOU
    Vysoko reprezentatívne vystupovanie – podmienkou
    Flexibilita
    Samostatnosť
    Spoľahlivosť
    Orientačné schopnosti
    Orientačné schopnosti vo Viedni výhodou
    Zodpovednosť
    Bezúhonnosť

    Práca pre rakúsku spoločnosť so sídlom vo Viedni
    Atraktívne finančné ohodnotenie
    Skrátený úväzok/ brigáda – iba 3/ smeny týždeň (strieda sa denná/ nočná smena)
    V prípade 12 smien/ mesiac 650€ netto, resp. 13 smien/ mesiac 700€ netto
    Možné získanie dodatočného BONUSU
    Flexibilný pracovný čas (počet smien)
    Jazda na prémiových nových vozidlách BMW, Mercedes
    Možnosť kariérneho rastu

    Žiadame uchádzačov o zaslanie e-mailom:
    1. životopis
    + Popis šoférskych skúseností
    + Popis nadobudnutých jazykových znalostí.
    2. Motivačný list
    3. Aktuálnu fotografiu

    Uchádzačov spĺňajúcich požiadavky budeme kontaktovať a pozveme na pohovor v Bratislave.

    Moderná spoločnosť pôsoviaca vo Viedni venujúca sa osobnej preprave v Rakúsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    NICE TO DRIVE YOU GmbH

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)