Ortopedický technik

    0 8

    1598245

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-30 11:14:29

    • Ortopedický technik

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Ortopedický technik zabezpečuje a vykonáva práce súvisiace s meraním, výrobou a odovzdávaním individuálne zhotovených ortopedickoprotetických zdravotníckych pomôcok.

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, zručnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, empatia a ochota vzdelávať sa.
    Vodičský preukaz sk. B výhodou.

    – stabilné pracovné miesto
    – výhodné mzdové podmienky
    – sociálne výhody
    – dovolenková a vianočná mzda podľa hospodárskych výsledkov
    – firemné vzdelávanie, certifikáty, kredity
    – možnosť profesného rastu
    – príspevky na dôchodkové sporenie
    – pružná pracovná doba

    Hľadáme zamestnanca so zameraním ortopedický technik , protetik na individuálne zhotovovanie ortopedicko protetických zdravotníckych pomôcok na technické pracovisko v Bratislave.
    Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na Odbor riadenia ľudských zdrojov, NEOPROT spol. s r.o., Záhradnícka 42, 821 08 Bratislava alebo e-mailom sszakallova@neoprot.sk alebo orlz@neoprot.sk. V žiadosti (životopise) uveďte súhlas na spracovávanie, prípadne na uchovávanie osobných údajov nasledovne:

    Som poučený a beriem na vedomie, že spoločnosť NEOPROT spol. s r.o. moje osobné údaje zo životopisu bude spracúvať pre účely predzmluvných vzťahov (§ 10 ods. 3 písm. b) v databáze uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

    Odpovede budú zasielané len uchádzačom pozvaným na pohovor.

    Firma NEOPROT spol. s r.o. sa zaoberá výrobou individuálne zhotovovaných ortopedickoprotetických pomôcok a výdajom zdravotníckych pomôcok.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    NEOPROT spol. s r.o.

    120

    Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy