Operátor/operátorka výroby

    0 1

    2411092

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-16 08:50:49

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    Popis práce

    – Obsluha poloautomatických zváračiek plastových dielov
    – Obsluha poloautomatických klipovačiek plastových dielov
    – Ručné montovanie jednotlivých plastových dielov do funkčných celkov
    – Obsluha zariadení pre tampotlač
    – Brúsenie a orezávanie plastových dielov
    – Prebaľovanie plastových výrobkov
    – Kontrola kvality jednotlivých plastových dielov a funkčných celkov

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme kandidátov s manuálnou zručnosťou, zmyslom pre kvalitu a zodpovednosť. Výhodou sú skúsenosti z automobilového priemyslu.
    Práca na 2 a 3 pracovné zmeny.

    vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
    Možnosť získania zaujímavých bonusov po zaškolení.

    Životopisy prosíme zasielať mailom, prípadne poštou.
    Oslovíme len vybraných uchádzačov.

    S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov.

    Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov áut (konzoly, lišty, popolníky…), Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

    Možný dátum nástupu

    a.s.a.p.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

    250-499 zamestnancov

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov