Operátor/ka zákazníckeho servisu

    0 145

    1955043

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-02 20:44:21

    • Administratívny pracovník, referent
    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    • Prijímá, triedi a spracováva písomnú, elektronickú a telefonickú prevádzkovú korešpondenciu a zabezpečuje vnútrofiremnú a externú komunikáciu v prevádzkových záležitostiach, prijíma objednávky od zákazníkov, zavádza ich do vnútorného informačného systému a dáva informácie o zvozoch šoférom
    • Poskytuje zákazníkom informácie o stave prepravy zásielok a výbere dobierkových platieb
    • Prezentuje Spoločnosťou ponúkané služby, odpovedá na dotazy zákazníkov,príslušným organizačným útvarom depa predáva k riešeniu požiadavky zákazníkov

    Požiadavky na uchádzača

    • Komunikačné schopnosti
    • Zodpovedný a pozitívny prístup k práci
    • Schopnosť zvládať stres
    • Vysoké pracovné nasadenie
    • Samostatnosť, svedomitosť
    • Spoľahlivosť, lojalita
    • Trestná bezúhonnosť

    V prípade záujmu prosím KONTAKTUJTE : p.Ivana Ištvánová, iistvanova@ppl.cz, pozor dve i na začiatku!!!!

    Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, pre veľký počet záujemcov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov!

    Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL.

    Možný dátum nástupu

    IHNEĎ

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý