Operátor/ka výrobných liniek

    0 1

    3168495

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-10 09:40:13

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    Hľadáme posilu do nášho výrobného tímu. Baví Vás nastavovať stroje, ste manuálne zručný, chcete sa učiť nové veci, napredovať a ste tak trocha športovec/športovkyňa?
    Ak ste sa našli v týchto riadkoch, neváhajte a pošlite svoj životopis čo najskôr!

    Čo budete robiť?
    – nastavovať a kontrolovať stroje, aby všetko fungovalo podľa postupov
    – čítať technologické postupy
    – fyzická činnosť – hotové výrobky uložíte do skladu
    – pracovať 12stky na rannej a nočnej zmene, potom voľný deň, keď máme veľa práce tak pridáme víkendové zmeny
    – a ak budete chcieť, môžte zlepšovať svoje zručnosti v náročnejších procesoch za vyššiu mzdu

    Požiadavky na uchádzača

    Čím si nás získate?
    – skúsenosťou z výrobného prostredia, nie je to však podmienka
    – keď nás oslovíte
    – chcete sa naučiť niečo nové a spoznať nových kolegov
    – chcete byť súčasťou nášho tímu

    NAŠE KÁBLE VEDÚ K VÁM!

    Čo Vám ponúkame my?
    – perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou
    – na začiatku Vás zaškolíme skúsenými kolegami
    – motivujúce finančné ohodnotenie
    – školenia a podpora kolegov
    – nové zamestnanecké priestory
    – športové firemné aktivity

    a ešte viac sa dozviete na pohovore s nami …

    ELKOND fabrika káblov (© 1992) – slovenský výrobca metalických káblov a vodičov pre aplikácie v oblasti telekomunikácií, zabezpečovacej techniky, dátových prenosov, elektrických inštalácií s požiadavkami na protipožiarnu bezpečnosť. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku www.elkond.sk

    Možný dátum nástupu

    február, marec 2018

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    ELKOND HHK, a.s.

    100-149 zamestnancov

    Elektrotechnický priemysel