Operátor výroby – Malacky – Ihneď

    0 261

    2789151

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-11-01 08:07:08

    • Operátor strojov a zariadení
    • Robotník

    • Pomocné práce
    • Výroba

    Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel hľadáme šikovných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
    – obsluha výrobnej stanice (zakladanie dielov do paliet)
    – obsluha jednoduchých strojov na zvarovni
    – jednoduché montážne práce
    – vizuálna kontrola zvarových spojov – odhalenie nezhodných dielov
    – práca v nepretržitej prevádzke

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti s obsluhou výrobných strojov
    – ochota pracovať vo viac-zmennej prevádzke
    – pracovitosť a zodpovedný prístup práci
    – manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

    – motivačné platové podmienky 800 – 900 €/mes. brutto
    – stravovanie vo firemnej jedálni
    – zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
    – preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkend a počas nočných zmien so zvýšeným príplatkom)
    – možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja (školiaci program pre nastavovačov, školenia zváračov)
    – koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok
    – možnosť získať finančnú odmenu za zlepšovacie návrhy
    – sociálny program: vitamínový balíček a deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, mikulášska besiedka pre deti zamestnancov, finančná odmena pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa

    Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:

    (do predmetu uveďte názov pozície)

    Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
    V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosti spoločnosti Prorsum, s.r.o., Hollého 23, Malacky. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

    Personálna agentúra

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    PRORSUM, spol.s r.o.

    100

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo