Operátor výroby drevných peliet

    0 79

    2173991

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-08-08 15:42:29

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    – Monitoring, obsluha a údržba výrobnej linky na výrobu drevných peliet;
    – Odstraňovanie prípadných porúch výrobnej linky;
    – Balenie a expedovanie drevných peliet;
    – Kontrola kvality vstupnej suroviny a výstupných produktov;
    – Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a kvalitatívnych postupov;
    – Drobná administratívna činnosť;
    – Práca na teleskopických manipulátoroch, manipulovanie s drevnou pilinou, drevnou štiepkou, prípadne iným drevným materiálom
    – Pravidelná údržba teleskopických manipulátorov
    – Mechanizmy udržiava čisté, najmä prostredie kabíny
    – Prísne dodržiavanie predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) a PO (protipožiarna ochrana)
    – Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

    Požiadavky na uchádzača

    Samostatnosť
    Zodpovednosť
    Precíznosť
    Zmysel pre detail
    Schopnosť vedieť si organizovať prácu
    Schopnosť tímovej práce

    Mesačná prémia 50-100 € v závislosti od plnenia výrobných plánov.
    Možnosť práce nadčas.

    Práca vhodná skôr pre mužov.

    Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom drevných peliet

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    TATRAS, s.r.o.

    2

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy