Operátor výroby

    0 10

    2712899

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-17 10:46:09

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    Pílenie, tvárnenie a zváranie plastových rúr a plastov, obsluha CNC sústruhu, obsluha VZV, balenie tovaru

    Požiadavky na uchádzača

    Precíznosť, manuálna zručnosť, svedomitosť, loajalita k firme, preukaz na VZV výhodou

    Jednou z našich dominantných činnosti je úzka špecializácia je výroba, tvárnenie a montáž plastových prvkov na odvodnenie mostových objektov a viaduktov.

    Možný dátum nástupu

    ihned

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent strednej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    KOGA Bau s.r.o.

    5-9 zamestnancov

    Stavebný priemysel