Operátor výroby

    0 39

    2432071

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-07-18 14:13:40

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    Popis práce

    – výroba opierok hláv a rúk do automobilov
    – výkon vlastnej práce podľa zaradenia na zverenom výrobnom zariadení podľa stanovených pracovných postupov, časových noriem a požiadaviek na kvalitu práce
    – práca v stoji
    – práca v dvojzmennej prevádzke
    – nočná práca pri mimoriadnej zvýšenej potrebe práce
    – práca v medzinárodnej spoločnosti
    – práca je vhodná aj pre šikovných absolventov
    – istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

    Požiadavky na uchádzača

    – ochota pracovať na zmeny
    – chuť pracovať nadčas
    – prax vo výrobnom závode výhodou
    – dobrý zdravotný stav
    – manuálnu zručnosť

    – práca v mladom a dynamickom kolektíve
    – hlavný pracovný pomer
    – stravné lístky v hodnote 3,30 eur
    – perspektíva profesionálneho a odborného rastu

    Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť spolu so životopisom v SJ na email spoločnosti : zuzana.gallikova@gotreves.com

    Úspešná francúzska spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu so sídlom v Kežmarku

    Možný dátum nástupu

    01.09.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    TREVES Textiles & Seat Components Slovakia s. r. o.

    250

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov