Operátor výrobných liniek

    0 124

    3121137

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-07-04 08:19:47

    • Elektromechanik
    • Operátor strojov a zariadení
    • Opravár
    • Robotník

    • Elektrotechnika a energetika
    • Výroba

    Popis práce

    Príprava, obsluha, nastavovanie výrobných liniek
    Dodržiavanie pracovných postupov na výrobných linkách
    Pravidelná kontrola pracovného postupu podľa technologického návodu
    Ukladanie hotových výrobkov

    Požiadavky na uchádzača

    Záujem o manuálnu prácu
    Manuálna zručnosť
    Záujem o dlhodobú prácu
    Ochota získavať nové zručnosti, vedomosti v oblasti výroby
    Schopnosť pracovať samostatne
    Zodpovednosť

    Stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
    Práca na Trvalý pracovný pomer na základe Pracovnej zmluvy
    Zaujímavá práca, odborné zaškolenie, zvyšovanie kvalifikácie pod dohľadom skúsených školiteľov
    Mzda vyplatená vždy v stanovených termínoch a v plnej výške
    Nadstavbové zložky mzdy
    Príplatky nad rámec Zákonníka práce
    Mimoriadne odmeny
    Zabezpečené stravovanie na pracovisku
    Odmeny za zlepšovateľské návrhy
    Možnosť privyrobiť si počas víkendov
    Kariérne napredovanie

    ELKOND fabrika káblov (© 1992) – slovenský výrobca metalických káblov a vodičov pre aplikácie v oblasti telekomunikácií, zabezpečovacej techniky, dátových prenosov, elektrických inštalácií s požiadavkami na protipožiarnu bezpečnosť.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď/Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    ELKOND HHK, a.s.

    100-149 zamestnancov

    Elektrotechnický priemysel