Operátor vo výrobe

    0 99

    2498109

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-04-01 12:16:10

    • Operátor strojov a zariadení
    • Pomocný pracovník

    • Pomocné práce
    • Výroba

    Popis práce

    * práce vo výrobnej prevádzke
    * po zaškolení obsluha strojných zariadení

    Požiadavky na uchádzača

    * manuálna zručnosť
    * dobrý zdravotný stav
    * ochota pracovať v kolektíve
    * zodpovedný prístup k práci, vytrvalosť

    * stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
    * podpora vzdelávania a osobného rastu
    * zamestnanecké benefity
    * po úspešnom zaškolení perspektíva dlhodobého zamestnania
    * zaujímavé a motivačné ohodnotenie

    Životopisy zasielajte poštou alebo e-mailom. Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    OSPRA-INVEST spol. s r.o.

    130

    Výroba z gumy, plastov