Operátor telefonických služieb v call – centre

    0 139

    2102571

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 10:25:41

    • Administratívny pracovník, referent
    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    • poskytovanie telefonických informácií klientom, obchodným zástupcom PSS a kooperačným partnerom
    • oslovovanie klientov s cieľom uzatvoriť zmluvu o stavebnom sporení
    • dohodnutie obchodu s klientom a príprava zmluvy
    • sprostredkovanie stretnutí klientov s obchodnými zástupcami
    • zakladanie výplat na základe telefonických a písomných žiadostí
    • vykonávanie vybraných zmien v zmluvách na základe telefonických a písomných žiadostí
    • vybavovanie telefonických požiadaviek a reklamácií
    • vybavovanie e-mailových dotazov a požiadaviek
    • oprava údajov v databáze klientov

    Požiadavky na uchádzača

    • prax v call-centre v oblasti telefonického predaja alebo v oblasti predaja bankových produktov vítaná
    • kultúrne vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
    • orientácia na kvalitné riešenie požiadaviek klientov
    • schopnosť rozpoznať nákupné signály klientov
    • schopnosť zaujať klienta
    • obchodný duch a dravosť
    • zameranie na plnenie nastavených cieľov
    • vysoké pracovné nasadenie a časová flexibilita
    • schopnosť a vôľa osvojovať si nové poznatky
    • odolnosť voči stresu
    • schopnosť riešiť konfliktné situácie
    • zodpovednosť, dôslednosť, sebakontrola
    • tímová spolupráca
    • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni vítaná

    • pracovné miesto je obsadzované na dobu určitú – zastupovanie za materskú, resp. rodičovskú dovolenku
    • životopis, motivačný list s udaním pracovnej pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
    • pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície, o ktorú sa uchádzate

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

    špecializovaná banka na podporu bývania

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

    Bankovníctvo, peňažníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý