Operátor na PC so znalosťou francúzskeho jazyka

    0 185

    2050424

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 10:26:03

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent

    • Administratíva

    Náplňou práce je analýza a následné spracovanie a prepisovanie údajov a dát na PC, ktoré sú vo francúzskom jazyku – je potrebné porozumieť údajom v daných dokumentoch, komunikácia v jazyku nie je potrebná. Podmienkou pre vykonávanie tejto práce je znalosť francúzskeho jazyka na pokročilej úrovni a dobré ovládanie strojopisu. Pracovná doba je od 07.30 do 16.00 hod.

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosť francúzskeho jazyka – nie je potrebná verbálna komunikácia, vyžaduje sa porozumenie písaného textu na úrovni pokročilý, veľmi dobré písanie na PC, dôslednosť a presnosť v spracovaní a prepisovaní údajov, dodržiavanie pracovného postupu podľa stanovenej pracovnej procedúry.

    Príplatky v závislosti od výkonu a kvality vykonanej práce.

    V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis na dole uvedený kontakt. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

    Swiss Post Solutions, s.r.o. slovenská filiálka švajčiarskej skupiny Swiss Post, je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov – skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou a pod.
    Swiss Post ako druhý najväčší zamestnávateľ vo Švajčiarsku zamestnáva v súčasnosti viac ako 45 tisíc zamestnancov.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Swiss Post Solutions, s. r. o.

    250

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Francúzsky jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý