Operátor/-ka interného call centra

    0 2

    3196801

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 14:32:36

    • Klientský pracovník
    • Telefonický operátor

    • Administratíva
    • Bankovníctvo

    Popis práce

    Akí sme MY?
     Rešpektujeme a podporujeme individualitu
     Naši klienti sú pre nás rovnocennými partnermi
     Prekračovanie limitov je pre nás výzvou

    Si tiež ako MY?
     Pokiaľ áno, čakáme na tvoju odpoveď

    Čo je náplňou práce?
     Kontaktujeme jestvujúcich klientov našej spoločnosti (aktívna linka)
     Voláme rôzne produkty v priebehu roku
     Podporujeme aktuálne kampane, predstavujeme nové produkty
     Spracovávame podklady, pracujeme s interným systémom.

    Požiadavky na uchádzača

    Úspešný kandidát/-ka má:
     Ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
     Výborné vyjadrovacie a komunikačné schopnosti
     Klientsky orientovaný prístup
     Užívateľskú znalosť práce na PC (MS Office)
     Aktívny prístup k zvereným úlohám

    Čo od nás môžete očakávať:
     Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
     Prácu na hlavný pracovný pomer
     Príjemné pracovné prostredie neďaleko centra Piešťan – Teplická 147
     Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
     Systém zamestnaneckých výhod (5 týždňov dovolenky, sick days, stravné lístky, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť zvýhodneného čerpania firemných produktov, poukážky FlexiPass atď.)
     Možnosť nástupu: ihneď

    Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám Váš životopis do 20.10.2017.

    Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
    Ďakujeme za pochopenie.

    Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov: pôžičky na mieste predaja, auto úvery, hotovostné pôžičky, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2015 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 246 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Home Credit Slovakia, a.s.

    200-249 zamestnancov

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – základy