Operátor CNC výroby

    0 1

    3211826

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 07:59:02

    • Sústružník

    • Strojárstvo

    Popis práce

    obsluha CNC stroja

    Požiadavky na uchádzača

    práca v trojzmennej prevádzke

    Uchádzač môže poslať životopis na email: info@rrslovakia.sk
    Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracúvaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a ďalšieho spracovania.

    Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou talianskeho výrobcu planétových prevodoviek.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    RR Slovakia a.s.

    25-49 zamestnancov

    Strojársky priemysel