Operátor CNC strojov

    0 92

    2564016

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-12-12 16:48:18

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    – obsluha a údržba CNC zariadenia na delenie materiálu vodným lúčom;
    – obrábanie materiálov na CNC zariadení s technológiou vodného lúča;
    – kontrola kvality, meranie a balenie obrábaných dielov;
    – manipulácia s materiálom, obsluha a údržba VZV;
    – príjem, kontrola a starostlivosť o materiál a zverené nástroje a zariadenia;

    Požiadavky na uchádzača

    Pozitívne mysliaci, manuálne zručný, zodpovedný, samostatný, komunikatívny, spoľahlivý, poriadkumilovný, tímový hráč, s kladným prístupom k práci, zvereným úlohám a termínom

    – polročné prémie;
    – bonusový a prémiový systém ohodnocovania za splnené úlohy;
    – jedálne kupóny nad rámec zákona;
    – parkovacie miesto pred firmou;
    – darčekové predmety;

    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

    Spoločnosť Watting, s.r.o. sa zaoberá zákazkovým obrábaním materiálov technológiou vodného lúča. Poskytuje predovšetkým služby spojené s výrobou presných dielov z rôznych druhov materiálov.

    Možný dátum nástupu

    01.01.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Watting, s. r. o.

    6

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – základy