Operátor call centra v spolupráci s O2

    0 176

    2069570

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-01 16:51:02

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Telefonické oslovovanie existujúcich a potenciálnych zákazníkov O2 zahŕňajúce analýzu zákazníckych potrieb doplnenú o aktívny telefonický predaj a poradenstvo.

    Skúsenosti s predajom sú vítaným plus, ale nie sú našou podmienkou.
    Prácou u nás zaručene rozviniete svoj potenciál a Vaše komunikačné a obchodné zručnosti nadobudnú vyšší level.

    Hľadáme nebojácnych a pozitívnych členov do nášho tímu O2 a pokiaľ spĺňate podmienky národného projektu XXI. t.j. vek do 29 rokov /vrátane/ s evidenciou na UPSVaR dlhšie ako 3 mesiace je to len plus.

    Požiadavky na uchádzača

    – príjemný hlas a vystupovanie
    – chuť komunikovať a prejaviť sa
    – prejav bez logopedických chýb
    – cieľavedomosť a zodpovednosť
    – schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

    Naše finančné benefity tvorí:
    – stabilná základná mzda + 2-úrovňový systém odmien
    – dochádzkový bonus
    – zvýhodnené zľavy na služby O2
    – motivačné firemné benefity /Sony Xperia Z, LG Optimus …/

    Naše nefinančné benefity zahŕňajú:
    – firemné teambuildingy a akcie
    – nadštandardný individuálny prístup v rámci rozvoja
    – stabilný pracovný čas PO – PI, víkendy a sviatky voľné
    – možnosť kariérneho rastu
    – príjemné prostredie s rodinnou atmosférou
    – ľahká dostupnosť

    Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte v slovenskom jazyku.
    V životopise nezabudnite prosím UVIESŤ svoj TELEFONICKÝ KONTAKT.

    V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať (E-mailom/telefonicky) s pozvaním na vstupný pohovor. Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

    Kontakt: Šušková Tatiana Ing. / +421 918 875 501 / personal_zv@cclg.sk

    CCLevel Group s.r.o. – komerčné telefónne (call) centrum.
    Základným pilierom úspechu našej práce je stabilný tím odborníkov, ktorého dôležitou súčasťou sú kvalitne a pravidelne školení operátori.
    Kvalitní ľudia z rôznych oblastí sú pre nás tým najväčším kapitálom.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CCLevel Group s.r.o.

    4

    Iné služby

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – základy