Operátor call centra – retencia

    0 1

    3185752

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-16 15:08:39

    • Telefonický operátor
    • Telemarketingový pracovník

    • Administratíva
    • Obchod

    Rád komunikuješ s ľuďmi? Vieš čo je retencia? Ak si odpovedal ÁNO, tak potom hľadáme práve Teba !
    Tvojou úlohou bude:
    – telefonovať a komunikovať prostredníctvom e-mailu so zákazníkmi
    – kontaktovať klientov, ktorí podali výpoveď služieb
    – zisťovať potreby a hľadať najvýhodnejšie riešenia pre zákazníka
    – zvyšovať spokojnosť zákazníkov

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme člena do tímu, ktorý
    – rád komunikuje s ľuďmi
    – je rád tam, kde sa stále niečo deje
    – je pozitívne naladený
    – je otvorený a ochotný učiť sa nové veci
    – vie sa vynájsť v každej situácii
    – je flexibilný a odolný voči stresu

    – motivujúci provízny systém
    – práca v priestoroch stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    – firemné školenia a vzdelávanie

    Do životopisu vložte nasledovný text:
    „Týmto dávam súhlas spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.“

    Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

    UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom – služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

    250-499 zamestnancov

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý