Operátor call centra

    0 143

    1493361

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-19 10:45:03

    • Telefonický operátor
    • Telemarketingový pracovník

    • Administratíva
    • Obchod

    Hľadáme šikovných, komunikatívnych ľudí do callcentra pre naše projekty, ktoré realizujeme pre 2 najväčšie banky na Slovensku a spolupracujeme aj s poisťovňami.
    Náplň práce je aktívne telefonovanie existujúcim klientom bánk a poisťovní, ktorých informujeme o rôznych akciách a ponukách. Základom je profesionálna komunikácia s klientom a poskytnutie potrebných informácií. Cieľom je predstaviť ponuku, aktívne klienta počúvať a dohodnúť mu stretnutie na predajnom mieste banky/poisťovne.

    NEPREDÁVAME ŽIADNE žiletky ani ponožky… voláme už existujúcim klientom.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, požadujeme základné znalosti práce s PC, výhodou ale nie podmienkou je aspoň základná znalosť bankových produktov a služieb z pohľadu užívateľa.

    Ponúkame zaujímavú prácu v mladom, priateľskom a dynamickom kolektíve. Veľkou devízou je získanie praxe pre absolventov a možnosť naučiť sa veľmi veľa o komunikácii.

    Výhodou je i flexibilný pracovný čas – pracuješ kedy môžeš – vhodné aj pre študentov, mamičky na MD

    Ak budeš mať dobré výsledky, možnosť pracovať aj na TPP

    Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Pohovory sa realizujú skupinovo a priebežne každý týždeň.

    Spoločnosť CreditCall, s.r.o. je outsourcingovou spoločnosťou. Svoje činnosti prevádzkuje v troch divíziách. Telemarketingové call centrum, Inkasná agentúra a Prieskumná agentúra. Našimi klientami sú významné banky, poisťovne (komerčné aj zdravotné), energetické spoločnosti a iné veľké a stredne veľké obchodné a výrobné firmy.

    Našim cieľom je poskytovať v prvou rade kvalitné služby. Najväčšou pridanou hodnotami je flexibilita. Aby sme tieto úlohy zvládali hľadáme ľudí, ktorí sa stotožnia s našou myšlienkou.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CreditCall, s.r.o.

    50

    Centrá zdieľaných služieb