Operátor – balenie a náhradné diely

    0 3

    1175628

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-03 12:21:47

    • Balič
    • Operátor strojov a zariadení
    • Robotník
    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Výroba

    Popis práce

    – balenie tovaru a jeho príprava na expedíciu
    – vystavovanie exportnej dokumentácie
    – práca s kladkostrojom, s bremenami
    – práca so scanerom
    – práca v sklade

    Požiadavky na uchádzača

    Ovládanie práce s PC
    Zodpovednosť a ochota pracovať

    Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
    Možnosť osobného rozvoja a rastu
    Odborné školenia, kurzy a jazykové vzdelávanie
    Doplnkové dôchodkové sporenie
    Športové a kultúrne podujatia
    Trinásta mzda
    Príspevok na stravu nad rámec zákona

    Všetci naši zamestnanci sú zamestnaní priamo – nie cez agentúru

    Ovládanie obsluhy vysokozdvižného vozíka – výhodou.

    Práca nie je vhodná pre ženy z dôvodu práce s bremenami.

    Spoločnosť Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už viac ako trištvrte storočia. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
    Spoločnosť Bauer Gear Motor má výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

    Možný dátum nástupu

    15.1.2018

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

    250-499 zamestnancov

    Strojársky priemysel