Operačná sestra

    0 1

    3083277

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-29 12:43:45

    • Sestra

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    – ošetrovateľská starostlivosť v odbore inštrumentovanie v operačnej sále,
    – výkon odbornej činnosti spojenej s asistenciou počas operačného výkonu.

    Požiadavky na uchádzača

    SZŠ – odbor: 1. všeobecná sestra, 2. diplomovaná operačná sestra alebo
    VŠ – odbor: ošetrovateľstvo
    – špecializácia v odbore inštrumentovanie v operačnej sále.

    – jednorázový náborový príspevok,
    – poskytujeme ubytovanie,
    – časové postupy v zmysle kolektívnej zmluvy UNB,
    – možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov už po mesiaci od nástupu,
    – príspevok zo soc. fondu v zmysle kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné jubileá atď.

    Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne p.manažérka pre ošetrovateľstvo PhDr. Štefankovicsová na tel. č. 02/48 23 46 59 alebo na mob. č. 0905/314 441.

    Poskytovanie zdravotnej starostlivosti na lôžkovej a ambulantnej časti nemocnice. Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Univerzitná nemocnica Bratislava

    4500

    Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť