Online Marketing Assistant

    0 72

    2806633

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-11-10 13:55:53

    • Marketingový pracovník

    • Marketing, reklama, PR

    Popis práce

    Spolupodieľa sa na tvorbe celkovej stratégie značky SME
    Navrhuje a realizuje aktivity zamerané na podporu digitálneho predplatného Sme.sk, v súlade so schválenými cieľmi a odsúhlasenou stratégiou.
    Navrhuje komunikačnú stratégiu vrátane média mixu.
    Zabezpečuje realizáciu schválených kampaní a projektov, vyhodnocuje ich úspešnosť.
    Zodpovedá za obsah komunikačných materiálov určených pre predplatiteľov digitálneho obsahu, vrátane pravidelnej a príležitostnej korešpondencie.
    Práca s prideleným marketingovým rozpočtom.

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti s online marketingom
    – schopnosť analyzovať štatistické dáta
    – skúsenosti s tvorbou reklamných textov
    – schopnosť efektívnej komunikácie
    – pro-aktívny prístup
    – samostatnosť a zodpovednosť
    – kreativita
    – flexibilita

    – zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti,
    – možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie,
    – možnosť podieľania sa na zaujímavých kampaniach,
    – kreatívna práca,
    – zamestnanecké zľavy

    životopisy a motivačný list posielajte na e-mailovu adresu dorota.strakova@smeonline.sk
    – vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

    Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 – tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Új Szó, Korzár, týždenník Vasárnap, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

    Možný dátum nástupu

    01.01.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Petit Press, a.s.

    250

    Vydavateľstvá, TV, rozhlas

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Google Analytics – základy