Okamžitý nástup na pozíciu kvalitára, skúsenosti s výrobou výhodou

    0 1

    2713336

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-28 08:15:25

    • Kontrolór kvality

    • Automobilový priemysel

    Pre nášho klienta v Trnave hľadáme pracovníkov na oddelenie kvality. Práca je vhodná pre uchádzačov z celého Slovenska.

    Pracovná náplň:
    * vykonávanie komplexnej kontroly vozidla
    * kontrola vnútorného / vonkajšieho vybavenia
    * overovanie funkcie vozidla vodnou skúškou
    * testovacia jazda, prax výhodou
    *SŠ technické zameranie výhodou
    *Vodičský preukaz sk. B NUTNÝ

    Práca na 3 zmeny alebo práca len cez víkend.

    Požiadavky na uchádzača

    • prax vo výrobe výhodou
    • manuálna zručnosť
    • zodpovedný prístup k práci
    • spoľahlivosť
    • práca v tíme
    • práca v stoji
    • dobrý zdravotný stav

    Nástupný plat:
    697 € fix pri 3 zmennej prevádzke
    – 13. plat
    – príplatky za prácu v noci 1,60 €/ hod.
    – príplatky za sviatky, soboty, nedele
    – individuálna prémia 65 €
    – kolektívna prémia 35 €
    – pracovná zmluva na dva roky

    Iné benefity:
    – možnosť profesijného rastu
    – príjemné pracovné prostredie
    – firemné akcie
    – zabezpečené ubytovanie (1. mesiac ZDARMA)

    PREČO PRACOVAŤ S NAMI:
    – práca na pracovnú zmluvu
    – výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
    – férové a priame jednanie
    – k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
    Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

    Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
    recruiting@transfer-personal.sk alebo sa na ponuku informujte telefonicky na telefónnom čísle 0948 186 912.

    TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
    Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

    Možný dátum nástupu

    IHNEĎ

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Transfer Personalmanagement k. s.

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo