Office Manager

    0 93

    2714629

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-06 13:51:24

    • Office manager

    • Administratíva

    – Vedenie kancelárie, administratívne činnosti spojené s chodom kancelárie, evidencia pošty, korešpondencia, objednávky
    – Príprava a vystavovanie faktúr a podkladov pre účtovníctvo, bankové úhrady
    – Sledovanie dochádzky, cestovných príkazov, príprava mzdových podkladov
    – Preklad dokumentov, príprava reportov a štatistických výkazov
    – Podpora pre dopravný dispečing, asistencia pri plánovaní, spracovávanie objednávok
    – Správa vozového parku, evidencia STK+EK, licencií, leasingových zmlúv
    – Podpora v oblasti BOZP, vzdelávania
    – Komunikácia s poisťovacími spoločnosťami, evidenicia poistných zmlúv, správa poistných udalostí
    – Každodenná komunikácia v AJ a FJ

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť samostatne pracovať, organizačné schopnosti, komunikatívnosť
    – ovládanie anglického a francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou na prijatie

    – Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
    – Motivujúce finančné ohodnotenie
    – Flexibilný pracovný čas
    – Príspevky na stravu, šport, kultúru
    – Príjemné pracovné prostredie

    Životopisy v anglickom alebo francúzskom jazyku zasielajte prosím na e-mail: erika@deertrans.sk.
    Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania písomnou formou.

    Spoločnosť Deertrans SK bola založená v roku 2009. Podniká v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špecializuje sa na prepravu kontajnerov a návesov v rámci EÚ.

    Možný dátum nástupu

    01.10.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    DEERTRANS SK, s. r. o.

    20

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý