Office manager

    0 157

    2066043

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-31 10:54:10

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Office manager

    • Administratíva

    Popis práce

    – príprava podkladov pre účtovníctvo
    – evidencia a spracovanie faktúr
    – archivácia dokumentov
    – administratívne práce
    – evidencia došlej / odoslanej pošty / skenovanie pošty
    – komunikácia s klientmi / starostlivosť o eshop

    Požiadavky na uchádzača

    – samostatnosť a zodpovednosť
    – systematickosť (timemanagement)
    – improvizačné schopnosti a dobré zvládanie stresu
    – ochota pracovať a učiť sa novým veciam
    – časová flexibilita
    – obchodné zručnosti
    – komunikatívnosť
    – znalosti v oblasti SEO výhodou

    – príjemné pracovné prostredie
    – práca v mladom dynamickom kolektíve
    – teambuildingy

    Exetra, malá reklamná agentúra, ktorá sa zaoberá profesionálnou tvorbou webov, eshopov, SEO optimalizáciou, online marketingom, moderným grafickým dizajnom, odbornými IT službami. Ponúkame reklamy, ktoré určite nikto neprehliadne. To všetko zákazník nájde pod jednou strechou. Dôkazom kvality našich služieb sú všetky naše úspešne zrealizované projekty a spokojní klienti.

    Možný dátum nástupu

    29.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Exetra s.r.o.

    5

    Reklama, propagácia, PR

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý