Odborný predajca biopotravín a zdravej výživy, Martin

    0 2

    2555699

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-14 11:52:48

    • Odborný predajca

    • Obchod

    – komunikácia so zákazníkmi, aktívny predaj a odborné poradenstvo pri predaji
    – práca s kasou, príjem tovaru, dokladanie tovaru
    – starostlivosť o vzhľad a čistotu predajne

    Požiadavky na uchádzača

    – záujem o zdravú výživu a zdravý životný štýl + základná orientácia v produktoch podmienkou
    – komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ochota vzdelávať sa v odbore
    – dôkladnosť, zodpovednosť a nadšenie pre prácu
    – prax v obchodnej sfére výhodou
    – základy práce na PC
    – základná znalosť anglického jazyka
    – min. stredoškolské vzdelanie

    – Motivačná zložka platu
    – Príjemné pracovné prostredie

    Životopis a motivačný list pošlite na e-mail: monika.fabsikova@gmail.com do 20.11.2017

    Predaj biopotravín a zdravej výživy, farmárskych produktov, výživové poradenstvo.

    Možný dátum nástupu

    13.11.2017

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Fidestia, s.r.o.

    5-9 zamestnancov

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)