Odborný asistent výroby zamerany na procesy a lean manažment

    0 156

    1113307

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-19 16:26:16

    • Administratívny pracovník, referent
    • Procesný inžinier

    • Administratíva
    • Elektrotechnika a energetika
    • Strojárstvo
    • Výroba

    – Zabezpečuje budovanie systému procesného riadenia v spoločnosti a podporuje systém neustáleho zlepšovania.
    – Zabezpečuje plán a riadi workshopy na znižovanie plytvania na pracoviskách, znižovanie nákladov, optimalizáciu výrobných a administratívnych procesov.
    – Vykonáva audity dodržiavania poriadku na pracovisku a dodržiavania pracovnej a technologickej disciplíny.
    – Vykonáva školenia pracovníkov v oblasti Lean konceptu.
    – Zabezpečuje plán zlepšení a opatrení s cieľom dosahovať lepšie výsledky spoločnosti.
    – Predkladá návrhy na optimalizáciu výrobných procesov.
    – Kontroluje plnenie prijatých nápravných a preventívnych opatrení.
    – Zodpovedá za zavádzanie nových metód priemyselného inžinierstva a ich využívanie v praxi (5S, Vizuálny manažment, SMED, TPM, Poka-Yoke, VSM,tímová práca a i.).

    Požiadavky na uchádzača

    – úspešne ukončené vysokoškolské vzdelanie I.stupňa
    – výborná znalosť MS Office
    – dobrá znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka
    – zodpovednosť, spoľahlivosť a kreativita
    – predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v medzinárodnom prostredí výhodou
    – základné znalosti lean production výhodou

    – práca v medzinárodnej spoločnosti
    – zamestnanecké benefity
    – motivačné mesačné a koncoročné bonusy

    Ďakujeme všetkým záujemcom o ponúkané pracovné pozície. Budeme však kontaktovať len uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkam.

    Medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti textilnej výroby.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Svittex s. r. o.

    550

    Textilná, odevná, kožiarska výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý