Obsluha prevádzky rýchleho občerstvenia

    0 173

    2073300

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-06 15:17:28

    • Pracovník rýchleho občerstvenia
    • Predavač

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Obchod

    Obsluha zákazníkov cez pult (prijímanie objednávok, príprava objednávok, zúčtovanie).
    Starostlivosť o prevádzku (udržiavanie plynulého chodu, čistoty, dodržiavanie predpisov a pokynov).

    Požiadavky na uchádzača

    spoľahlivosť, komunikatívnosť, asertivita, príjemné a ochotné vystupovanie voči zákazníkom

    Firma zaoberajúca sa rýchlym občerstvením – fast foody Mr.KEBAB – budovanie medzinárodnej franchisovej siete fast foodov, obchodovanie v oblasti gastronómie a s produktami zdravej vyzivy na baze ovocia a zeleniny (exkluzivny predajca ovocných štiav pre SR a CR.)

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    HOOK, s.r.o.

    9

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy