Obsluha mobilnej kaviarne/barista

    0 1060

    2051111

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-18 08:06:03

    • Barman
    • Pracovník rýchleho občerstvenia

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Hľadáme komunikatívneho a flexibilného človeka, ktorý by zabezpečoval chod mobilnej kaviarne v nasledovných bodoch:
    – presun mobilnej kaviarničky na miesto prevádzky,
    – zodpovednosť za prípravu a podávanie nápojov,
    – profesionálne správanie podľa baristickych štandardov,
    – dôkladná znalosť nápojového lístka,
    – zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku.

    Požiadavky na uchádzača

    – baristické zručnosti sú samozrejme výhodou,
    – komunikatívnosť a kultivovaný slovný prejav,
    – silná orientácia na zákazníka,
    – prívetivé a ochotné správanie,
    – zmysel pre poriadok a precíznosť,
    – samostanosť a pragmatické myslenie.

    – práca v príjemnom kolektíve
    – možnosť profesného rastu
    – stabilné zázemie spoločnosti
    – motivujúce finančné ohodnotenie

    Spoločnosť Doraz vznikla v roku 2011 ako spoločnosť poskytujúca cyklokuriérske služby na území mesta Košice. Začiatkom minulého roka 2014 sa v našej spoločnosti zrodil nový projekt Doraz cafe, ktorý na spôsob svojho predchodcu znova ponúka netradičný pohľad na tradičné služby. Od mája 2014 sa zaoberáme prevádzkou mobilných cateringových jednotiek na predaj kávy a kávových nápojov, tzv. coffee bikov. Ide o koncept prípravy a predaja kávy priamo v exteriéroch mesta z pojazdnej kaviarničky, tzv. coffee biku. Našou snahou je priniesť zaujímavým a netradičným spôsobom kvalitnú a profesionálne pripravenú kávu a ďalšie nápoje tam, kde je o to záujem.
    Viac informácií nájdete na stránke www.dorazcafe.sk

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Doraz s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy