Obchodný zástupca

    0 131

    1295433

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 11:10:53

    • Konzultant
    • Marketingový pracovník
    • Obchodný manažér
    • Obchodný zástupca
    • Personalista

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Ľudské zdroje a personalistika
    • Manažment
    • Marketing, reklama, PR
    • Obchod

    – komunikácia s úradmi práce na Slovensku ohľadom aktuálnych voľných pozícií,
    – komunikácia s burzami práce,
    – komunikácia so zdravotnými zariadeniami, lekármi, zdravotnými sestrami,
    – komunikácia s firmami,
    – vyhľadávanie nových obchodných partnerov na Slovensku,
    – návšteva veľtrhov práce,
    – prezentovanie našej spoločnosti na rôznych podujatiach,
    – zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov spoločnosti,
    – pozícia predstavuje prácu v teréne v rámci celého Slovenska,
    – komunikácia s pobočkami.

    Požiadavky na uchádzača

    – nutný vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
    – samostatnosť,
    – ochota učiť sa nové veci,
    – zodpovedný prístup k práci,
    – flexibilita,
    – cieľavedomosť,
    – komunikatívnosť,
    – spoľahlivosť,
    – skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu výhodou.

    – Firemný automobil
    – Firemný mobilný telefón
    – Zaujímavé finančné ohodnotenie
    – Zabezpečené stravovanie formou stravných lístkov a diét
    – Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
    – Maximálna podpora nášho tímu
    – Perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti
    – Možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
    – Voľné vstupy na mestskú plaváreň
    – Firemné akcie – Teambuildingy
    – Iné benefity

    Prosím pošlite nám Váš životopis s fotografiou tváre spolu s motivačným listom na cv@atena.sk v slovenskom jazyku. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
    Dovoľujeme si Vás informovať, že pracovné pohovory budú prebiehať na centrále v Banskej Bystrici.

    Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
    Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
    Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

    Kde nás nájdete:
    Banská Bystrica, Námestie SNP 14
    Bratislava, Stromová 4
    Košice, Mlynská 27
    Revúca, Komenského 40

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o.

    850

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý