Obchodný zástupca internetového portálu

    0 20

    3103862

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-15 22:11:53

    • Obchodný zástupca
    • Odborný predajca

    • Obchod

    Celý život som chcela prácu, kde by od mojej šikovnosti záležalo, koľko si zarobím. Teraz takúto pozíciu ponúkam niekomu, kto má iskru v oku a vrtuľu v zadku. Niekomu, koho neprestal baviť život a kto sa pustí do predaja reklamného priestoru na našej stránke s takým nadšením, ako my do jej vytvorenia. Sme cieľavedomý tím ľudí, ktorí sa spolu podieľajú na vytvorení novej značky na slovenskom internete. Už len to predať. Ste náš človek?

    Požiadavky na uchádzača

    – chuť predávať a zarábať
    – príjemné vystupovanie
    – cieľavedomosť
    – zodpovednosť
    – samostatnosť
    – spoľahlivosť
    – nekonfliktnosť
    – dochvíľnosť

    – odmeňovanie podľa úspešnosti
    – flexibilný pracovný čas
    – pravidelné teambuildingy
    – mobil, notebook
    – možnosť zúčastňovať sa na školeniach a kariérne rásť
    – práca na štýlovom, modernom portáli

    Životopis prosím pošlite na mail info@deti.sk
    Motivačný list nie je podmienkou, ale poteší.
    Prax v tejto oblasti je výhodou. Ak prax nemáte, ale cítite, že to máte v krvi, ozvite sa!

    DETI.SK, s. r. o. je prevádzkovateľom nového portálu www.deti.sk, zameraného na moderné, cieľavedomé, štýlové ženy, mamy a budúce mamičky.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    DETI.SK, s. r. o.

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)