Obchodný zástupca

    0 140

    2048831

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 12:51:22

    • Konzultant
    • Obchodný manažér
    • Obchodný zástupca

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Manažment
    • Obchod

    Popis práce

    Obchodný zástupca alebo manažér obchodných zástupcov:
    1. Reprezentuje záujmy spoločnosti a vytvára nové obchodné stratégie
    2. Podieľa sa na tvorbe regionálneho zastúpenia
    3. Zastupovanie klienta, poradenské služby
    4. Aktívny prístup a samostatné vyhľadávanie potencionálnych klientov

    Požiadavky na uchádzača

    Dobré komunikačné zručnosti
    Sociálne cítenie
    Cieľavedomosť a schopnosť samostatnej práce
    Skúsenosti s budovaním a vedením obchodného tímu
    Bezúhonnosť
    Sú vítane kontakty a skúsenosti v oblasti dopravných nehôd a PZP (poisťovníctvo,finančné sprostredkovanie, PZP, zdravotníctvo, auto-moto srvisy a odťahové služby)

    Poskytujeme novodobú formu finančných odmien v niekoľkých kategóriach a možnosť nadštandardného
    zárobku, plus benefity spoločnosti POSS.
    Poskytnutie prepracovaného školiaceho systému na získavanie vedomostí a zručností pre vykonávanie vašej pracovnej pozície.
    Ponúkame vám uplatnenie sa v spoločnosti, ktorá vám zabezpečí kariérny rast a úspešnú budúcnosť pre vás a vašu rodinu.
    Staňte sa aj VY členom spoločnosti POSS!

    Medzinárodná spoločnosť otvára nové pracovné pozície v oblasti vysokoodborného zastúpenia klienta pri procese odškodnenia a nárokoch na poistné plnenie. Hľadáme partnerov na pozície VEDÚCI KRAJSKÉHO ZASTÚPENIA a OBCHODNÝ MANAŽÉR.

    Požadovaná prax na pozícii/v oblasti: obchod, poisťovníctvo, sociálne služby.
    Počet rokov praxe: 2

    Hlavným predmetom našej spoločnosti POSS – Prvá slovenská odškodňovacia, s.r.o. je vysoko odborné poskytovanie poradenských a právnych služieb pre pacientov/klientov v oblasti zdravotnej či sociálnej problematiky. Našim zásadným poslaním je efektívne a odborné zastúpenie klienta pri procese odškodnenia v zmysle platných predpisov pri jeho zdravotnej a sociálnej ujme.

    Možný dátum nástupu

    20.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    POSS – Prvá slovenská odškodňovacia, s.r.o.

    10

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy