Obchodný zástupca

    0 190

    2634665

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-07-05 17:14:28

    • Obchodný zástupca

    • Obchod

    Popis práce

    – realizácia nových projektov
    – rozvoj spoločnosti
    – reprezentovanie spoločnosti na stretnutiach s partnermi
    – komunikácia s kľúčovými partnermi
    – reporting majiteľom spoločnosti
    – styk a komunikácia s regulátormi trhu a zainteresovanými inštitúciami

    Požiadavky na uchádzača

    – komuinikatívnosť
    – flexibilita
    – leaderské schopnosti a zručnosti
    – pozitívny prístup k práci

    – práca v stabilnej spoločnosti
    – mladý a dynamický kolektív
    – priestor pre sebarealizáciu
    – finančné odmeny na základe vykonanej práce

    Na pracovný pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky pre pracovnú pozíciu.
    Požadovaná prax v bankovom sektore: prax v bankovom sektore päť rokov po skončení strednej školy alebo prax tri roky po skončení vysokej školy.
    Vzhľadom na veľké množstvo prichádzajúcich životopisov reagujeme iba na vyhovujúce životopisy. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

    Spoločnosť Trila Finance s.r.o. je licencovaná nebanková spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2013 a zameriava sa na poskytovanie pôžičiek pre klientov na Slovenskom trhu.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    TRILA Finance, s. r. o.

    3

    Bankovníctvo, peňažníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne