Obchodný referent

    0 184

    2393475

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-01-14 06:14:59

    • Obchodný referent

    • Obchod

    – vykonávanie prieskumu trhu v nadväznosti na víziu skupiny a schválený obchodný plán
    – vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v oblasti hydroenergetiky a iných v súlade s obchodnou stratégiou
    – príprava a spracovávanie podkladov k obchodným rokovaniam
    – príprava a spracovávanie podkladov k uzatváraniu zmlúv
    – príprava podkladov na tvorbu predbežných kalkulácií
    – administratívna podpora (spracovávanie prezentácií, evidencia zákaziek, evidencia obchodných partnerov)
    – zabezpečenie podkladov od zákazníkov na spracovanie ponúk
    – prípravu podkladov k úvodným predstaveniam nových projektov
    – prenos požiadaviek zákazníka zo zmlúv, objednávok a zápisov zo spoločných rokovaní nadriadenému pracovníkovi vystavením zákaziek

    Požiadavky na uchádzača

    – očakáva sa samostatnosť
    – zodpovednosť
    – pohotovosť
    – aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná

    – práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou praxou
    – zaujímavá, dynamická práca
    – motivujúce platové ohodnotenie

    Pozícia je vhodná pre absolventa aj pre študenta VŠ

    Spoločnosť STM POWER a. s. bola založená v roku 2001. Základný zámer vychádzal z pôvodného záujmu zakladateľov vytvoriť spoločnosť, ktorej činnosť bude orientovaná na poskytovanie služieb v oblasti hydrotechniky. Tento záujem určil hlavné ciele a rozsah prvotného podnikateľského zámeru založeného na modernizácii, rekonštrukcii, oprave a výrobe strojných zariadení pre vodné elektrárne a vodné diela (stavby). Znalosť prostredia a prenesené dlhoročné odborné skúsenosti boli predpokladom rýchleho rozvoja spoločnosti.
    Po krátkom čase pôsobenia na trhu spoločnosť rozšírila oblasť podnikania o sektor jadrovej energetiky. V súčasnosti sa okrem vodnej a jadrovej energetiky spoločnosť zaoberá aj tepelnou energetikou a obnoviteľnými zdrojmi energie.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    STM POWER

    100

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý