Obchodný manažér (obchodno technický zástupca)

    0 99

    1108839

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-03 09:42:54

    • Marketingový manažér
    • Obchodný manažér
    • Obchodný zástupca

    • Manažment
    • Obchod

    Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu s výborným finančným ohodnotením a perspektívou kariérneho rastu.

    Hlavná náplň práce zahŕňa:

    – aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, nových klientov
    – starostlivosť o pridelenú databázu klientov
    – komunikácia, prezentácia ponuky a obchodné jednania s klientmi
    – realizácia obchodných prípadov
    – monitorovanie konkurenčných aktivít a situácie na trhu, prieskum trhu
    – aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
    – monitoring trhu, realizácia marketingových aktivít, reporting, vypracovávanie analýz trhu a predaja
    – účasť na tvorbe obchodnej stratégie
    – priebežné vyhodnocovanie a dopĺňanie databázy klientov a nehnuteľností
    – predaj a prenájom nehnuteľností vo vlastníctve spoločnosti
    – vykonávanie obhliadok, fotodokumentácia
    – propagácia a reklama

    Požiadavky na uchádzača

    – primerané sebavedomie
    – vynikajúce komunikačné schopnosti, seriózne a príjemné vystupovanie
    – samostatný, flexibilný a organizačný typ
    – silná orientácia na zákaznícky servis
    – adaptabilita a všestrannosť
    – priebojnosť, lojalita, zodpovednosť
    – vysoké pracovné nasadenie
    – znalosť anglického jazyka
    – skúsenosti v realitách a developmente sú výhodou

    Ponúkame:

    – zaujímavú a dynamickú prácu v spoločnosti, ktorá ma na SK trhu významné postavenie
    – prevádzkové a administratívne zázemie
    – štandardné pracovné nástroje: mobil, PC, internet
    – možnosť sebarealizácie

    vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, životopisy zasielajte na armevasro@gmail.com

    Spoločnosť J.F.INVEST, s.r.o. je dlhodobo finančne silnou a stabilnou developerskou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty. Medzi kľúčové činnosti patrí výstavba a rekonštrukcie bytov, domov a bytových domov; poskytovanie podnikateľského poradenstva.

    Možný dátum nástupu

    01.02.2018

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    J.F. INVEST s.r.o.

    Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý