Obchodný manager

    0 54

    1990536

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-01-13 13:10:17

    • Obchodný manažér

    • Manažment

    Popis práce

    Riadenie obchodníkov sesterskej spoločnosti
    Pravidelné reporty
    Komunikácia so zákazníkom a obchodníkmi
    Vypracovávanie cenových ponúk pre domácich a zahraničných obchodných partnerov
    Vypracovávanie atestov
    Zakladanie ukončených zákaziek
    Práca v systéme SAP
    Osobné stretnutia so zákazníkom

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, flexibilita, technické myslenie, organizačné schopnosti, prax v obchodnom styku výhodou, práca v AUTOCAD výhodou, práca so SAP výhodou

    Mobilný telefón
    Školenia

    1. pohovor sa uskutoční dňa 27.01.2017
    Výberový pohovor sa uskutoční 31.01.2017.

    Spoločnosť V-ALFATEC, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Predmetom našej činnosti je výroba a predaj zariadení slúžiacich k ochrane životného prostredia. Jednotlivé zariadenia majú využiteľnosť všade tam, kde dochádza k znečisteniu povrchových vôd, alebo je potrebné riešiť prepravu, uskladnenie prípadne vyčistenie splaškových vôd.

    V roku 2010 vstúpila do spoločnosti silná rakúska spoločnosť Graspointner Holding GmbH, čím sme sa stali sesterskou spoločnosťou firmy HYDRO BG s.r.o. a posilnili si postavenie na slovenskom trhu.

    Od roku 2013 exportujeme naše výrobky do Rakúska, Rumunska, Česka, Slovinska a Chorvátska.

    Podnik má v súčasnosti 15 zamestnancov.

    Možný dátum nástupu

    06.02.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    V-ALFATEC, s.r.o.

    15

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý