Obchodník v marketingovom oddelení

    0 157

    2065744

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-29 16:45:31

    • Broker
    • Klientský pracovník
    • Obchodný zástupca
    • Telemarketingový pracovník

    • Bankovníctvo
    • Obchod

    Popis práce

    -prvotný telefónny kontakt s klientom
    -poskytovanie odborných informácií o produktoch a službách spoločnosti
    -poskytovanie informácií a poradenstva klientom prostredníctvom telefónu, e-mailu a osobne v sídle spoločnosti
    -komplexné riešenie požiadaviek klienta

    -práca v stanovenom pracovnom čase
    -8 hodín denne, počas pracovných dní

    Požiadavky na uchádzača

    -znalosť anglického jazyka výhodou
    -všeobecný prehľad
    -komunikatívnosť, klientský prístup, proaktivita
    -obchodný talent
    -zodpovednosť, flexibilita, empatia
    -schopnosť rýchlo reagovať, odolnosť voči stresu

    -zázemie stabilnej finančnej spoločnosti
    -kompletné zaškolenie v oblasti kapitálových trhov a predaja
    -mladý, dynamický kolektív
    -príjemné pracovné prostredie
    -motivujúce finančné ohodnotenie
    -mobilný telefón

    V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám pošlite prosím svoj profesijný životopis. Telefonicky budeme pozývať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
    Prosíme o pripojenie písomného súhlasu so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

    Spoločnosť EQUITY FINANCE, s. r. o. je samostatný finančný agent. Zaoberáme sa sprostredkovaním transakcií s cennými papiermi na finančných trhoch:
    Vieme sprostredkovať:
    -podporu online platformy na obchodovanie s CFD, FOREX, akciami a komoditami fungujúcej v 23 jazykoch
    -pre fyzické a právnické osoby otvorenie účtov u obchodníkov s cennými papiermi
    -investičné odporúčania (analýzy) od obchodníkov s cennými papiermi
    -školenia a osobné konzultácie
    -investičné zlato
    -a ďalšie

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    EQUITY FINANCE, s. r. o.

    -a ďalšie

    10

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy