Obchodní zástupce pro Slovensko – příležitost i pro čerstvé absolventy s technickým vzděláním

    0 126

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    2550894

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    cz

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-06-24 11:09:20

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Obchodný zástupca

    Región, v ktorom je pracovná ponuka platná

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Obchod

    Popis práce

    Vaším úkolem v této samostatné funkci bude hledat odbytové možnosti na území celého Slovenska anebo jeho části (podle bydliště, které může být libovolné a není nijak vymezeno). Budete navazovat kontakty s koncovými zákazníky v průmyslu a obchodními organizacemi, které budou mít zájem o námi nabízené výrobky, a budete zajišťovat prodej těchto výrobků.
    Dále budete pro zákazníky zpracovávat návrhy optimálních technických řešení a zajišťovat klientům technickou podporu.
    Vaším úkolem bude také tvorba cenových nabídek a úspěšné dokončení obchodních transakcí.

    Požiadavky na uchádzača

    – SŠ nebo VŠ vzdělání technického (strojírenského nebo elektrotechnického) směru
    – v případě SŠ vzdělání požadujeme úspěšnou
    praxi min. 5 let v obchodně-technické pozici
    – v případě VŠ vzdělání máme zájem jak o
    uchazeče s praxí (ideálně v oboru měření a
    regulace), tak i čerstvé absolventy
    strojírenských nebo elektrotechnických fakult.
    – samostatnost, pracovní nasazení, zodpovědnost
    – obchodní talent s uměním vyjednávat
    – reprezentativní vystupování
    – řidičský průkaz skupiny B
    – znalost práce na PC
    – uživatelská znalost AJ výhodou

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    – všestrannou podporu mateřské firmy
    – velmi zajímavé finanční ohodnocení formou základního platu + provizí z prodeje
    – technické a obchodní vyškolení
    – samostatnou a tvořivou práci
    – osobní rozvoj

    Doplňujúce informácie pre kandidáta

    Zašlete svůj životopis na na mail
    info@psych-inform.cz. Dotazy zodpovíme na 00-420-602-347-120

    Krátka charakteristika klienta spoločnosti

    personální agentura v Praze

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Možný dátum nástupu

    dle dohody

    Typ pracovného pomeru

    • plný úvazek

    Dosiahnuté vzdelanie

    • středoškolské s maturitou
    • nástavbové/vyšší odborné vzdělání
    • vysokoškolské II. stupně
    • student vysoké školy
    • vysokoškolské I. stupně
    • postgraduální

    Názov spoločnosti

    PSYCH-INFORM, s.r.o.

    Charakteristika spoločnosti

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Zprostředkování práce a personální poradenství

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – uživatel
    • Microsoft Word – základy
    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk