Obchodná zátupkyňa

    0 3

    3167253

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-22 13:53:11

    • Obchodný zástupca

    • Obchod

    Predaj a distribúcia výrobkov z oblasti nechtového dizajnu vrámci SR.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, flexibilita,

    Zľavy na predávané produkty a služby. Ponúkame k dispozícii automobil, pohonné hmoty sú platené firmou. Benefity v podobe relaxačných pobytov. Školenia v oblasti nechtovej modeláže a nechtového dizajnu. Pohyblivá pracovná doba.

    Iba Žilina a okolie

    Predaj nechtového designu, veľkoobchod nechtového designu s profesionálnym prístupom. Pôsobíme na trhu už dlhé roky a o našej úspešnosti svedčí aj fakt, že máme stabilnú a spokojnú klientelu.

    Možný dátum nástupu

    01.09.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    CNB company, s. r. o.

    1 zamestnanec

    Veľkoobchod