Nový rok, nová práca. Hľadáme montážnych pracovníkom s nástupom od januára

    0 1

    3160737

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-12-04 11:18:17

    • Montážnik/montér
    • Operátor strojov a zariadení
    • Pomocný pracovník
    • Robotník

    • Pomocné práce
    • Strojárstvo
    • Výroba

    Práca je vhodná pre mužov, ženy aj páry. Ponúkame zmluvu na trvalý pracovný pomer.

    Náplň práce:
    – montáž svetlometov podľa predpísaných pracovných postupov (školenie zabezpečené)
    – obsluha strojov a zariadení
    – práca na linke

    Práca na 3-4 zmeny.

    Požiadavky na uchádzača

    – prax vo výrobe výhodou
    – spoľahlivosť
    – ochota zaučiť sa a pracovať v 3-4 zmennej prevádzke
    – presnosť pri dodržiavaní postupov

    * 13. a 14. plat (po skúšobnej dobe)
    * mzdové zvýhodnenie za prácu v 4 zmennej prevádzke
    * príplatok za nočné zmeny
    * odmena za prácu vo sviatok
    * odmena za pracovnú pohotovosť
    * doprava do závodu ZADARMO zabezpečená z okolitých obcí
    * firemné akcie , večierky, zájazdy
    * vstupenky na športové podujatia, kultúrne akcie, plaváreň, masáže
    * odmena za odporučenie zamestnanca
    * stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandard

    Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
    recruiting@transfer-personal.sk, prípadne sa na ponuku informujte telefonicky na telefónnom čísle 0948 186 912.

    Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

    TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
    Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Transfer Personalmanagement k. s.

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo