Navýšenie príjmu – Rýchlo a Dlhodobo (Telefonický operátor)

    0 136

    2045291

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-11 13:56:58

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Popis práce

    Odnaučíme ťa brať prácu ako povinnosť,
    naučíme ťa brať ju ako POTEŠENIE.

    Hlavný pracovný nástroj je tvoj rečový prejav.

    Hľadáš niečo nové, niečo iné, niečo pre teba?

    Začni telefonovať s nami, pretože my ťa bezplatne zaškolíme a budeme sa ti venovať.

    Požiadavky na uchádzača

    – plynulý rečový prejav
    – schopnosť tímovej práca
    – chuť zlepšovať sa
    – odolnosť voči stresu
    – zodpovednosť a dôslednosť

    Všetko ostatné získaš od nás a u nás.

    – garantujeme fix na hodinu a zaujímavé finančno-motivačné odmeny
    – pohyblivý pracovný čas
    – neopakovateľná pracovná skúsenosť v životopise
    – možnosť pracovať na kampaniach prestížnych spoločností
    – pre šikovných možnosť kariérneho rastu
    – klimatizované priestory

    Ak Vás oslovila naša ponuka práca neváhajte nás kontaktovať. Zašlite nám svoj životopis a ostatné nechajte už na nás.

    Ďakujem za zaslanie životopisu a tešíme sa na osobné stretnutie.

    Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Crystal Call, a.s.

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy