Nástrojár

    0 238

    2724909

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-14 10:51:50

    • Nástrojár

    • Výroba

    Popis práce

    • nastavovanie nástrojov, strojov, zariadení a ich kontrola
    • zhotovovanie dielcov podľa technickej dokumentácie a operat. požiadaviek pre zabezpečenie výroby
    • odhaľovanie a upozorňovanie na možný vznik porúch na nástrojoch a výrobných zariadeniach
    • realizovanie štandardných zámočníckych prác
    • vykonávanie operatívnej a preventívnej údržby strojných zariadení
    (zamestnávateľ ponúka možnosť zaučenia)

    Požiadavky na uchádzača

    • manuálna zručnosť a technické myslenie
    • znalosť čítania technickej dokumentácie
    • zmysel pre poriadok a systém
    • orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
    • ovládanie základov práce na počítači

    • motivačné finančné hodnotenie
    • dynamická práca v perspektívnej spoločnosti
    • profesionálny rast (vzdelávanie)
    • práca v príjemnom kolektíve

    Štrukturovaný životopis zašlite do 30. 09. 2016 pod heslom „ nástrojár“ na adresu: , CD – profil s.r.o., Personálne oddelenie Ul. 1. mája 2070, 031 01 Liptovský Mikuláš, resp. e-mailom: ivana.pallova@cdprofil.sk
    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

    Spoločnosť CD – profil s.r.o. je producentom tvarových tenkostenných profilov valcovaných za studena. Nosným programom je v súčasnosti kolekcia profilov výstuží pre plastové okenné systémy a nábytkové kovania, no produkty sú široko využiteľné aj v oblasti strojárenského, stavbárskeho, automobilového a iného priemyslu.

    Možný dátum nástupu

    9-10/2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CD – profil s.r.o.

    15

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)