Nastavovač náradia

    0 147

    2055387

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-23 10:05:01

    • Inžinier údržby
    • Konštruktér
    • Technológ

    • Automobilový priemysel

    Popis práce

    – predzoraďovanie náradia pre výrobu,
    – kontrola vretenového náradia, vrátane prijímania opatrení,
    – zabezpečenie distribúcie náradia pre jednotlivé pracovné pozície podľa plánu zoradenia,
    – výpomoc pri realizácii objednávok a komunikácii s dodávateľmi.

    Požiadavky na uchádzača

    – strojárske vzdelanie,
    – technické myslenie a manuálna zručnosť,
    – čítanie technickej dokumentácie,
    – znalosť technológie obrábania,
    – používanie meradiel (posuvné meradlo, kalibre, mikrometer,…),
    – základné znalosti nástrojov pre trieskové obrábanie,
    – komunikačná úroveň nemeckého, resp. anglického jazyka

    Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou presných sústružených dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni.
    Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku, Francúzsku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
    Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý