Nákupca pre nepriamy materiál a služby

    0 107

    2912999

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-07 10:49:41

    • Administratívny pracovník, referent
    • Nákupca

    • Administratíva
    • Obchod

    Ponúkame Vám príležitosť naučiť sa a pochopiť ako funguje nákup v nadnárodnej spoločnosti, získať negociačné zručnosti pri vyjednávaní podmienok s dodávateľmi, pochopiť pojmy ako Claim management“ a „Evaluation management“ a mnohé ine!

    Náplň práce nákupcu:
    • Prijímanie a analyzovanie požiadaviek na nákup tovarov a služieb od interných žiadateľov
    • Komunikácia a kooperácia s internými žiadateľmi spoločnosti
    • Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi
    • Vyhľadávanie nových dodávateľov
    • Optimalizácia nákupných procesov s cieľom minimalizovať náklady
    • Účasť na procesných optimalizačných projektov
    • Zabezpečenie dodržiavania interných postupov
    • Zmluvná administratíva
    • Pravidelný reporting tím lídrovi pre nepriamy materiál a služby

    Požiadavky na uchádzača

    • prax s prácou na podobnej pozícii je výhodou
    • schopnosť pracovať pod stresom
    • schopnosť navrhovať riešenia
    • flexibilita
    • schopnosť učiť sa nové veci,
    • komunikatívnosť
    • ovládanie anglického jazyka, obchodná angličtina

    • práca v nadnárodnej spoločnosti so 100% slovenským vlastníctvom
    • poukaz na naše výrobky za zvýhodnené ceny
    • firemné akcie
    • príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
    • odmena k jubileám a pracovným výročiam
    • možnosť stravovania v závodnej jedálni
    • notebook, služobný telefón

    SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

    SHP Group zastrešuje 8 spoločností v 6 krajinách .
    SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
    SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

    Možný dátum nástupu

    01.12.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SHP Harmanec, a.s.

    250-499 zamestnancov

    Výroba celulózy, papierenských výrobkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý