Montážny pracovník

    0 120

    2043552

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-10 15:35:22

    • Autoelektrikár
    • Automechanik
    • Montážnik/montér
    • Operátor strojov a zariadení
    • Robotník

    • Automobilový priemysel
    • Výroba

    – montáž a skladanie jednotlivých komponentov automobilu na výrobnej linke (práca na montážnej linke: výroba a montáž kokpitov (palubových dosiek) do automobilov)

    Práca na:
    – 2 zmeny: RANNÁ a POOBEDNÁ zmena (8 hod.)
    – 4 zmeny: RANNÁ, POOBEDNÁ, NOČNÁ zmena (8 hod. nepretržitá prevádzka)

    Požiadavky na uchádzača

    – manuálna zručnosť
    – presnosť
    – spoľahlivosť
    – samostatnosť
    – zodpovedný prístup k práci

    – stabilné zamestnanie
    – PLAT 732 EUR/mesiac + nočné a víkendové príplatky + stravné lístky v hodnote 3,20 EUR za každú odpracovanú zmenu
    – zaškolenie zamestnancov
    – možný prestup pod kmeňový stav po 6 mesiacoch
    – možnosť nadčasov

    V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom profesijný životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú adresu, alebo nás kontaktujte na tel. č.: 034/230 04 15, 0949 574 500.

    V predmete správy prosím uveďte presný názov pozície, o ktorú sa zaujímate.

    Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

    Agentúra dočasného zamestnávania – spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personálneho lízingu, nábor a služby spojené so zaisťovaním kvality v automobilovom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Phoenix Quality Services s.r.o.

    Ostatná priemyselná výroba