Montážny pracovník, mechanik

    0 132

    1623738

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-26 17:00:13

    • Autoelektrikár
    • Automechanik
    • Montážnik/montér

    • Automobilový priemysel
    • Strojárstvo

    Montáž ťažných zariadení a elektroinštalácií, servis prívesných vozíkov.

    Požiadavky na uchádzača

    Skúsenosť v obore veľkou výhodou.

    flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom, nemecký jazyk výhodou, zváračský kurz výhodou

    Prémie, trinkgeld

    Naša spoločnosť vznikla v roku 1995 a je jednou z najvýznamnejších na slovenskom trhu v predaji segmentov svojho druhu. Obchodujeme a montujeme: ťažné zariadenia , prívesné vozíky , strešné nosiče a boxy , rôzne príslušenstvo a máme rôzne požičovne. Mame celoslovenskú VO aj MO pôsobnosť s prevádzkami v Ružomberku , Senci a Prešove.

    Naša spoločnosť vznikla v roku 1995 a je jednou z najvýznamnejších na slovenskom trhu v predaji segmentov svojho druhu. Obchodujeme s montujeme : ťažné zariadenia , prívesné vozíky , strešné nosiče a boxy , rôzne príslušenstvo a máme rôzne požičovne.Mame celoslovenskú VO aj MO pôsobnosť a prevádzky máme v Ruzomberku , Senci a Prešove.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Auto Car – Tažné zariadenia s.r.o.

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)